• cs
  • en
0
  • cs
  • en

Bazar ověřených vozů našich zákazníků

Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc nejen při pořízení vozu a jeho stavbě, ale i při následném přechodu k lepšímu vozu nebo prodeji. Veškerá auta se snažíme co nejvíce prověřit, abychom ti mohli nabídnout maximum informací. Přejeme příjemný nákup.
Subaru Impreza WRX STI Hatch 2010

Subaru Impreza WRX STI Hatch 2010

Prostřednictvím našeho kamaráda a dobrého klienta nabízíme k prodeji Subaru Impreza WRX STI hatchback. Auto od počátku bylo koupeno pro radost a zábavu. Tomu odpovídají í následující úpravy.

945 000 CZK

Odpočet DPH
Subaru Impreza WRX STI (VAB15)

Subaru Impreza WRX STI

Jménem našeho zákazníka nabízíme k prodeji krásné okřídlené Subaru STI v modré ikonické barvě. Auto je nyní kompletně v sériovém stavu vč. sériového výfuku s katalyzátorem. STIčko bylo vždy ručně myté a dostávalo maximální péči (náplně Motul). V současné chvíli je vůz po emisní a technické kontrole na nových zimních pneumatikách Michelin. V necelých sto tisících kilometrech proběhla kompletní repase motoru z důvodu prasklého pístu mezi kruhy. K vozu zástěrky, lizátko STI, příčky v křídle.

849 999 CZK

 
Subaru Impreza WRX STI 2012

Subaru Impreza WRX STI 2012

Jménem našeho zákazníka nabízíme k prodeji sedanové  STI 2012 v šedé metalíze v edici Nurburgring. Auto bylo v roce 2020 přivezeno ze Švýcarska po prvním majiteli, kde bylo používáno v denním provozu. Po dovozu jsme do STI nainstalovali větší vodní chladič Mishimoto a motor doplnili o olejový chladič. Zadní diferenciál se vyměnil za lamelový diferenciál Kaaz, aby auto pěkně zatáčelo. Sériový výfukový systém byl nahrazen výfukem MG Motorsport. Vůz má stále katalyzátory a nemá nikterak upravenou řídící jednotku. STIčku jsme dali lepší brzdové kotouče DBA a destičky Carbon Lorraine. Olejový servis probíhá každé 3000 kilometrů (Motul 5w40 300V). Auto dostává pravidelnou péči ručním mytím a je používáno denně. Před loňskou zimou proběhla výměna svíček a baterie. K vozu sada zimních kol STI vč. pneu s nájezdem 3000km. DPH je možné odečíst.

799 000 CZK

Odpočet DPH

Subaru děláme srdcem a spokojení subaráci jsou toho důkazem


Nacházíš se zde

Instagram