• cs
  • en
0
  • cs
  • en
Profesionální lazení a úprava řídicích jednotek

nejsme pouhými prodejci dílů,

pomáháme našim zákazníkům

realizovat své sny

Zobrazit reference
Subaru Impreza WRX STI Hatch 2010

Subaru Impreza WRX STI Hatch 2010

Prostřednictvím našeho kamaráda a dobrého klienta nabízíme k prodeji Subaru Impreza WRX STI hatchback. Auto od počátku bylo koupeno pro radost a zábavu. Tomu odpovídají í následující úpravy.

945 000 CZK

Subaru Impreza WRX STI (VAB15)

Subaru Impreza WRX STI

Jménem našeho zákazníka nabízíme k prodeji krásné okřídlené Subaru STI v modré ikonické barvě. Auto je nyní kompletně v sériovém stavu vč. sériového výfuku s katalyzátorem. STIčko bylo vždy ručně myté a dostávalo maximální péči (náplně Motul). V současné chvíli je vůz po emisní a technické kontrole na nových zimních pneumatikách Michelin. V necelých sto tisících kilometrech proběhla kompletní repase motoru z důvodu prasklého pístu mezi kruhy. K vozu zástěrky, lizátko STI, příčky v křídle.

849 999 CZK

Subaru Impreza WRX STI 2012

Subaru Impreza WRX STI 2012

Jménem našeho zákazníka nabízíme k prodeji sedanové  STI 2012 v šedé metalíze v edici Nurburgring. Auto bylo v roce 2020 přivezeno ze Švýcarska po prvním majiteli, kde bylo používáno v denním provozu. Po dovozu jsme do STI nainstalovali větší vodní chladič Mishimoto a motor doplnili o olejový chladič. Zadní diferenciál se vyměnil za lamelový diferenciál Kaaz, aby auto pěkně zatáčelo. Sériový výfukový systém byl nahrazen výfukem MG Motorsport. Vůz má stále katalyzátory a nemá nikterak upravenou řídící jednotku. STIčku jsme dali lepší brzdové kotouče DBA a destičky Carbon Lorraine. Olejový servis probíhá každé 3000 kilometrů (Motul 5w40 300V). Auto dostává pravidelnou péči ručním mytím a je používáno denně. Před loňskou zimou proběhla výměna svíček a baterie. K vozu sada zimních kol STI vč. pneu s nájezdem 3000km. DPH je možné odečíst.

799 000 CZK

Bazar

Ukaž všechny auta v nabídce bazaru

Originální a performance díly Subaru a Mitsubishi
z Ostravy na cesty a závodní tratě Po celé Evropě

My jsme SubaruSTI.cz

Už 10 let jsme hrdý prodejce originálních a performance náhradních dílů pro vozy Subaru, Mitsubishi a Toyota.

Pomáháme plnit sny nejen mladých nadšenců a tunerů, ale taktéž stojíme za úspěchy spousty závodníků a závodních týmů na amatérské i profesionální úrovni.

Dlouhodobě se snažíme na trh přivést ověřené kvalitní značky funkčních produktů, které ověřujeme na našich vozech.

Podpora velkoobchodní sítě mechaniků, jejich dílen a prodejců, zkvalitňovaní znalostní databáze a předávání si navzájem zkušenosti. To jsou cíle, pro které žijeme.

Náš byznys děláme srdcem a více než 8 000 spokojených zákazníků z ČR, SK a zbytku Evropy je tomu důkazem.

Tým SUBARUSTI.cz

Máš svého oblíbeného výrobce subaru dílů?

Nakupuj Subaru díly přehledně dle výrobce a evoluce auta

Subaru děláme srdcem a spokojení subaráci jsou toho důkazem


Instagram